0541 820 01 12

Evde Stoma Değişim Hizmeti

Evde Stoma Değişim Hizmeti

Evde Stoma Değişim Hizmeti

  Stoma (Ostomi), vücutta yapılan cerrahi bir işlem sonucu, sindirim, idrar veya solunum yollarından atılan atık maddelerin, karın bölgesine açılan bir delik yoluyla dışarıya boşaltılması için oluşturulan bir açıklıktır. Bu açıklık, barsak veya idrar kesesi gibi organlardan yapılabileceği gibi, solunum yollarından da yapılabilmektedir. Stoma operasyonu, kanser, ülseratif kolit, Crohn hastalığı, bağırsak tıkanıklığı, travma gibi birçok nedenle gerçekleştirilebilir.

Stoma, hastanın hayatını kolaylaştırmak ve normal bir hayat sürmesine yardımcı olmak amacıyla yapılır. Stoma, hastanın bağırsak veya idrar yolundan atık maddeleri boşaltabilmesine olanak sağlar ve bu sayede normal bir bağırsak veya idrar fonksiyonu sağlanır.

Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi olarak çeşitli tıbbi bakım hizmetlerini konfor alanınızdan çıkmanıza gerek kalmadan sunuyoruz. NG bakımı, kolostomi bakımı, trakeostomi bakımı ve PEG bakımı gibi belirli periyotlarda pansuman ve hassas bakım gerektiren tüm hizmetleri profesyonel sağlık çalışanlarımız ile evinizin konforuna taşıyoruz. 

Öne Çıkarılanlar

Tansiyon Ve Serum Takibi

Tansiyon ve Nabız Takibi Tansiyon Takibi Nede

Hemşirelik Hizmeti

Hemşirelik hizmetleri nelerdir?

Evde Ped Değişimi Hizmeti

Evde Ped Bakımı Hizmeti Evde Stoma Ba

Yorumlar

Kaliteli hizmet Güler yüzlü personel hastalara psikolojik olarak pozitif destek için teşekkür ederiz.

Dilek Yamac

5 Yıldız

Çok iyi ilgileniyorlar yeri mükemmel.

Batuhan Isık

5 Yıldız